Vítejte!
Doporučujeme Vám se přihlásit nebo zaregistrovat!
Deimosss
Deimosss
Developer
Developer
Zatím zde nejsou žádné příspěvky.
Zaregistrován:
před 3 měsíci
Naposledy spatřen:
před 2 dny
Zobrazení profilu:
232

Žádní přátelé.

Vážení hráči, vážené hráčky, již uplynula nějaká doba, a tak je potřeba si sesumírovat další várku změn, které se na celé naší síti udály. Vidíte správně, opět jsme opravili spoustu chyb, které jsme opravili především na základě Vašich nahlášení v kanálu #chyby-bugy-návrhy, za což Vám velice děkujeme a jsme rádi, že se spolupodílíte na vývoji serveru.   SURVIVAL FOREST • Opraveno nastavování vlastního času expirace a hledání itemů v aukcích.• Na spawnu povoleno létání (pokud se tato výhoda nachází ve VIP balíčku).• Zvýšena šance pro padnutí Pinata Klíče z Pinata Party.• Spawnery z truhel byly opraveny, a tak ty spawnery, které jste vytočili před tímto oznámením, máte od nynějška šanci směnit za správné po dobu 7 dní. Pokud chcete spawnery směnit, vytvořte si ticket v #tickety.• Překlep v chatu v jednotce odehraného času opraven.• Přidán Friday Jobs Boost, kdy od 17:00 až do 19:00 práce vydělávají 2x více!• Odebrány Easter Klíče z obchodníka.• Již lze vysadit a nechat vyrůst 2x2 stromy.• Byly definitivně opraveny těžební bloky! Již výhry obdržíte vždy správně.• Na spawnu zakázáno vyhazování itemů kvůli podvodům při protáčení truhel, zároveň také zvětšen region spawnu; ve výšce 320 bloků nastaven bariérový strop.• Opravení chybných názvů předmětů při vytočení z truhel.• U všech truhel nastaven cooldown pro otevírání na 5 vteřin. Zamezili jsme tak případnému otevření dvou truhel najednou, a tak ztrátě jednoho klíče.   LOBBIES • Přesunuty NPC s parkourem pro lepší viditelnost.• Upraven slot pro doplňky, již tedy není v kolizi s výběrem lobbies.   DISCORD • Přidán kanál tipy-hokej, kde lze tipovat výsledky utkání MS světa v hokeji, a v případě správného prvního tipu můžete něco vyhrát! Dbejte však pokynů a podmínek v připnuté zprávě.• #Voice #4 kanál nastaven pro dva hráče.   WEB • Upraveno pravidlo 6.3 týkající se minecraft serveru (pouze odstraněna již neexistující minihra).   Děkujeme za přečtení a za další nahlašování,Team BeeGames.eu   (Oznámení ze dne 14.05.2022 od Deimosss)
před 6 dny
Vážení hráči, vážené hráčky, po poměrně delší době Vám přinášíme zkrácenou verzi prioritních změn, které je potřeba více popsat a upřesnit. Doufáme, že se Vám změny budou líbit a oceníte je.   NOVÉ CRATES aneb, výměna itemů v nich. Speciální itemy, které se nacházely v truhlách, zde byly přes 3 měsíce, a proto jsme se rozhodli spoustu z nich vyměnit. Přibyly 3 nové limitované itemy a 18 nových speciálních itemů. Stávající speciální či aktivační itemy jsme opravili, upravili či ponechali ve stejném stavu.    TĚŽENÍ SPAWNERŮ Hodně žádaná funkce, která zde měla být již hodně dávno. Ano, my víme, každopádně nastalo spoustu komplikací a vývoj této funkce nebyl možný. Nyní je tato funkce nově na serveru a můžete si jí vyzkoušet. Ale ne tak jednoduše, prvně je potřeba získat speciální krumpáč, kterým lze spawnery kopat. Tento krumpáč stojí 1.250.000€ nebo ho lze získat z Ancient Crate. Zakoupení je možné v serverovém obchodě -> /shop. Krumpáč je nerozbitný a není zde žádné omezení na kopání. Každopádně dávejte si pozor na to, abyste ho neztratili.   TĚŽEBNÍ BLOKY Všimli jsme si, že těžební bloky již nejsou těženy jako dříve. Proto jsme se rozhodli Vás na ně více nalákat a zvýšit některé odměny. Iron Block • 700-1200 vykop. bloků; 8% šance na 1x Vote Klíč.• 1200-1500 vykop. bloků; 15% šance na 1x Vote Klíč, 10% šance na 1x Pinata Klíč, 7% šance na 1x Kraken Klíč.... včetně odměn v podobě materiálů a rud od 200-1500 vykop. bloků. Gold Block • 1000-2500 vykop. bloků; 20% šance na 1x Vote Klíč.• 2500-4000 vykop bloků; 30% šance na 2x Vote Klíč, 20% šance na 1x Pinata Klíč, 15% šance na 1x Kraken Klíč, 10% šance na 1x Royal Klíč.... včetně odměn v podobě materiálů a rud od 200-4000 vykop. bloků. Diamond Block • 2000-4000 vykop. bloků; 100% šance na 1x Kraken Klíč, 40% šance na 3x Vote Klíč, 20% šance na 2x Pinata Klíč.• 4000-9000 vykop. bloků; 100% šance na 1x Kraken Klíč, 40% šance na 3x Vote Klíč, 20% šance na 2x Pinata Klíč, 14% šance na 1x Royal Klíč, 8% šance na 1x Aurora Klíč, 3% šance na 1x Ancient Klíč.... včetně odměn v podobě materiálů a rud od 500-9000 vykop. bloků.   ... v následujících dnech proběhne spoustu dalších oprav a změn na náš server. Očekávejte taktéž brzo další changelog, kde budou všechny nové funkce shrnuty do jedné zprávy. Děkujeme za přečtení,Team BeeGames.eu (Oznámení ze dne 07.05.2022 od Izzi)
před 13 dny
Vážení hráči, vážené hráčky, oficiálně byla navázána spolupráce s herním portálem FUNPLAY.pro, který bude určitě zajímat vášnivé hráče hry Counter Strike: Global Offensive.  V případě, že byste si rádi procvičili Vaše zkušenosti v této hře či si pouze zahráli na odreagování, lze využít servery herního portálu FUNPLAY.pro; více informací níže. Na základě této spolupráce se mohou objevit určité společné eventy či soutěže. Proto doporučujeme sledovat Instagram jak náš (@beegames.eu), tak i Instagram herního portálu FUNPLAY.pro (@funplay.pro). Web: https://funplay.pro/Instagram: https://www.instagram.com/funplay.pro/Discord: https://discord.gg/jvpnSPrSNY Všechny servery pod tímto herním portálem, včetně hry CS:GO, lze nalézt na tomto odkazu: https://www.funplay.pro/servers/ Děkujeme za přečtení,Team BeeGames.eu (Oznámení ze dne 05.05.2022 od Izzi)
před 13 dny
Vážení hráči, vážené hráčky, ani jsme se nenadáli a máme tady již třetí měsíc, kdy s radostí vyhodnocujeme TOP 5 Hlasujících hráčů pro náš server BeeGames.eu. První příčku tento měsíc obsadil hráč, který jednoznačně prolamuje dosavadní maximální rekordy v počtu hlasů za měsíc! Hlasy jsou jako vždy sečteny za měsíc duben/apríl ze všech tří hlasovacích stránek. Kromě níže uvedených odměn všechna místa obdržela jedinečný sběratelský item na Survivalu Forest. TOP 5 HLASUJÍCÍ  1. MÍSTO bllodreinaw - 590 hlasů 2. MÍSTO heglas - 504 hlasů 3. MÍSTO Majkl181 - 440 hlasů 4. MÍSTO POiSON07 - 270 hlasů🧄  5. MÍSTO Lenka34 - 261 hlasů ODMĚNY PRO JEDNOTLIVÁ MÍSTA  1. MÍSTO - 800 coins na kitPVP, VIP Honey na 14 dní, Kraken Klíč 3x 2. MÍSTO - 800 coins na kitPVP, VIP Honey na 7 dní, Ancient Klíč 2x 3. MÍSTO - 800 coins na kitPVP, VIP Bee na 7 dní, Aurora Klíč 2x, 20 kreditů 4. MÍSTO - 500 coins na kitPVP, Royal Klíč 4x, 10 kreditů🧄  5. MÍSTO - 250 coins na kitPVP, Royal Klíč 2x, 10 kreditů   • V případě, že máte vyšší rank, než který jste získali, obržíte automaticky nižší po jeho skončení.• V případě, že již daný rank máte, bude Vám prodloužen uvedeným počtem dní.   Výhercům gratulujeme, všem ostatním děkujeme za Vaši přízeň a hlasy!   Již nyní můžete hlasovat pro tento měsíc na stránkách Czech-Craft, CraftList a Minecraft-List, jelikož další měsíc opět vyhodnocujeme!
před 17 dny
Vážení hráči, vážené hráčky, během zítřejšího rána (29.04.2022) od 01:00 do 01:15 může dojít k nedostupnosti naší primární sítě projektu (Minecraft, Web, Externí služby). Důvodem je plánovaná údržba páteřní sítě našeho poskytovatele dedikovaného serveru. Děkujeme za pochopení,Team BeeGames.eu (Oznámení ze dne 28.04.2022 od Izzi)
před 22 dny